Yandex.Metrica

Kozan OSB Yönetiminden AOSB’ye İade-İ Ziyaret

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Sütcü ve yönetim ve denetim kurulu üyelerimizin geçtiğimiz ay ziyaret ettikleri Kozan OSB’nin yöneticileri, AOSB’ye iade-i ziyarette bulundu.

Kozan Kaymakamı ve Kozan OSB Yönetim Kurulu Başkanı Avni Oral, Ticaret Odası Başkanı Mustafa Kandemir, Ticaret Odası Meclis Başkanı Yaşar Çelen ve OSB Müdürü Fatih Aydın, AOSB’yi ziyaretlerinde Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Sütcü, Yönetim Kurulu Başkan Vekilimiz Ömer Kaya, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Hikmet Aslan,Yusuf Kara, Selahattin Onatça, Denetim Kurulu Üyelerimiz Hilal Aksöz, Mustafa Fidan ve Bölge Müdürümüz Mustafa Keskin tarafından ağırlandı. Konuk heyete bölgemizin üretim yapısı ve faaliyetleri hakkında bilgi veren AOSB Başkanımız Bekir Sütcü, AOSB’nin, sorunsuz alt yapısı ve sanayiciye sağladığı imkânlarla Türkiye’nin en gözde sanayi bölgelerinden birisi konumunda olduğunu belirtti.

Yönetim Kurulu Başkanımız ve Yönetim ve Denetim Kurulu Üyelerimiz, Bölge Başkanlığımız binasındaki toplantının ardından Kozan OSB heyetine AOSB’yi gezdirdi. İlave alanda yürütülen alt yapı çalışmalarını yerinde gören konuk heyet, bazı tesislerde de incelemelerde bulundu.