Yandex.Metrica

Ç.Ü. Öğrencileri KOSB’u gezdi.

2012 yılında Kozan Yerleşkesinde kurulmuş olan Kozan İşletme Fakültesi, bilgili, yenilikçi ve girişimci bireyler yetiştirme amacında hızla yol almaya devam ediyor.

Fakülte Dekanı Prof.Dr.Turgut Çürük, bu amaca hizmet edecek her türlü faaliyette yanlarında olan herkesin ilçenin sosyo-ekonomik yapısının daha da güçlenmesine olan katkısını her fırsatta dile getirmekte.

Bu anlamda, Kozan İşletme Fakültesi ve Kozan Organize Sanayi Bölge Yönetimi ile İşletme Bölümü 2. sınıf öğrencilerine yönelik olarak “İş İletişimi” dersi kapsamında 25/12/2015 tarihinde fabrika gezileri düzenlendi. Bu şekilde, hem öğrencilere sağlayacağı tecrübe hem de ilçenin sahip olduğu güçlü sanayisinin Bölge ekonomisine olan katkısını ortaya koymak açısından önemli bir etkinlik gerçekleştirildiği kaydedildi.

Dekan Yardımcısı Başak Gül Akar ve Kozan Organize Sanayi Bölge Müdürü Fatih Aydın eşliğinde gerçekleşen etkinlikte Seğmen Tarim fabrikasi sahibi Yusuf Seğmen, Sisyem fabrikasi sahibi Yaşar Çelen, Göknur A.Ş. Işletme Müdürü Hasan Dönmez’den ve diğer yetkililerden bilgiler aldılar.